1) Bezmaksas preču saņemšana SIA Maff birojā Dzirnavu ielā 4, Rīgā. Šis preču saņemšanas veids pieejams ikvienam klientam. Pēc pasūtījuma saņemšanas SIA Maff pārstāvis ar Jums sazināsies un vienosies par pasūtījujma izpildes laiku (atkarīgs no pasūtījuma apjoma un specifikas) un iespējamo preču saņemšanas laiku.

2) Bezmaksas preču saņemšana SIA Campus birojā Tehnikas ielā 4,Kuldīgā . Šis preču saņemšanas veids pieejams ikvienam klientam. Pēc pasūtījuma saņemšanas SIA Campus pārstāvis ar Jums sazināsies un vienosies par pasūtījujma izpildes laiku (atkarīgs no pasūtījuma apjoma un specifikas) un iespējamo preču saņemšanas laiku.

3) Piegāde Rīgā - 5 Ls par pasūtījumu. Pēc pasūtījuma saņemšanas SIA Maff pārstāvis ar Jums sazināsies un vienosies par pasūtījujma izpildes laiku (atkarīgs no pasūtījuma apjoma un specifikas) un iespējamo preču saņemšanas laiku.

4) Piegāde ārpus Rīgas - 20 Ls par pasūtījumu. Pēc pasūtījuma saņemšanas SIA Maff pārstāvis ar Jums sazināsies un vienosies par pasūtījujma izpildes laiku (atkarīgs no pasūtījuma apjoma un specifikas) un iespējamo preču saņemšanas laiku.

 

NB! Lai piegādes izmaksas tiktu aprēķinātas precīzi, lūdzam pasta kodu ievadīt BEZ 'LV-'.

Par piegādes iespējām ārpus Latvijas Republikas teritorijas lūdzu sazināties ar mūsu pārstāvjiem. Cena tiks aprēķināta atkarībā no piegādes izdevumiem.