1. solis – izvēlies produktu.

Sadaļā „Koka Taburetes” apskati taburešu veidus un izvēlies, kuri tevi interesē visvairāk. Katras taburetes attēlu vari apskatīt tuvāk, spiežot uz tās bildes.

2. solis – pievieno izvēlētās preces grozam.

Lai pievienotu preci pirkuma grozam, sākumā klikšķini uz tā attēla, bet pēc tam labajā pusē spied pogu „Pievienot”. Ja vēlies iegādāties divus vai vairāk vienādus produktus, pirms spied pogu “Pievienot”, ieraksti lodziņā vēlamo skaitu.

Labajā apakšējā stūrī tev parādīsies Iepirkuma groza attēls, kā arī tas, cik daudz produktus tu tam esi pievienojis.

Ja vēlies iegādāties vēl kādu produktu, spied pogu „Turpināt iepirkties”, bet, ja esi gatavs noformēt pasūtījumu spied pogu „Noformēt”.

3. solis – pārbaudi pirkuma grozu.

Lai pārbaudītu, kādus produktus esi pievienojis pirkuma grozam, spied uz „Atvērt iepirkumu grozu” zem groza attēla. Šajā sadaļā tu vari koriģēt izvēlēto preču daudzumus. Ja vēlies kādu preci izņemt no pirkuma groza, novieto kursoru uz nevēlamā produkta. Produkta ailes labajā augšējā stūrī parādīsies neliels krustiņš – nospied uz tā.

Ja vēlies izņemt visas preces no iepirkuma groza, spied uz „Izdzēst preces no iepirkuma groza” kreisajā apakšējā stūrī.

Lai turpinātu iepirkties spied „Turpināt”.

4. solis – noformē pirkumu.

Pirms apstiprini pasūtījumu, pārliecinies vai esi izvēlējies sev ērtāko pasūtījuma saņemšanu – tas ir norādīts zem pasūtījuma noformēšanas loga. Ja vēlies to mainīt, spied uz pogas „Mainīt”. Lai redzētu, kāds piegādes veids tev ir pieejams, norādi valsti un pilsētu, kurā vēlies saņemt pasūtījumu un šīs vietas pasta indeksu (bez „LV-„). Piegāde Rīgā maksā 5 Ls un ārpus Rīgas 20 Ls, taču ir iespējams saņemt preci kādā no SIA Maff vai SIA Campus birojiem bezmaksas.

Lai noformētu pasūtījumu, spied „Izrakstīt”. Aizpildi informāciju par sevi dotajos logos. Neaizmirsti ierakstīt savu telefona numuru, jo pirms piegādes veikšanas, mēs saskaņosim ar tevi piegādes laiku. Kad informācija ir ievadīta, spied „Turpināt”.

5. solis – izvēlies maksāšanas veidu.

Pašlaik pieejams tikai 1 maksāšanas veids: „Apmaksa ar internetbanku vai apmaksājot rēķinu bankā”. Ievadi e-pastu, uz kuru tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums un rēķins.

Norādi rēķina informāciju. Ja tā sakrīt ar piegādes informāciju, atzīmē „X” pie „Rēķinā norādītā adrese sakrīt ar preču piegādes adresi”.

Spied „Turpināt”

6. solis – apstiprini pasūtījumu.

Pārbaudi informāciju. Ja tā ir pareiza, spied „Pasūtīt”, bet, ja nepieciešams veikt kādus labojumus, spied „Mainīt” pie attiecīgās sadaļas.

7. solis – veic apmaksu.

Apmaksā rēķinu – nepieciešamie rekvizīti ir atrodami pasūtījuma apstiprinājumā tavā e-pastā.

8. solis – saņem pasūtījumu.

Ja izvēlējies bezmaksas preču saņemšanu Rīgā vai Kuldīgā, gaidi, kad uzņēmuma pārstāvji ar tevi sazināsies un vienosities par to, kad var saņemt pasūtījumu. Ja izvēlējies piegādi Rīgā vai ārpus Rīgas, gaidi, kad uzņēmuma pārstāvji ar tevi sazināsies un saskaņos piegādes laiku.

Ja tev ir papildus vēlmes pasūtījuma izpildīšanā, vai arī neesi pārliecināts par tā veikšanu, raksti uz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvani: 26 427 173.